Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер
Баннер

Літочислення по сонячному і лунному кругам

У дохристиянський час та довгий час у християнський період  літочислення велося  з урахуванням як сонячного круга, так і місячного: «А писан в Кобрыни в лѢто шесть тысячи девятьсотъ семдесятъ третего, кругъ слонца первого а луны девятнадесятого индикта тринадцатого, мѢсяца фебруарія девятьнадцатого на серкизной недѢле.» (Кобринь, 1465АкВАК ІІІ, 4)  [16, слово «кругъ», С. 517]. У офіційних документах XV ст. при зазначенні дати записувався і день за лунним кругом (місячний цикл, що складається з 28 років юліанського літочислення),  і день за сонячним (місячний цикл, що складається з 19 років юліанського літочислення).

 

Традиційна слов’янська форма управління державою

Стародавня Русь була державою відпочатку багатоетнічною, а тому неминуче в рамках її поєднувалися різні форми управління. Слов'янська форма була найбільш поширеною і стійкою, і вона в кінцевому рахунку проглядається пізніше в умовах феодальної роздробленості.

У балтів і угро-фінів складається подібна ж форма, причому значною мірою це, мабуть, було наслідком слов'янського впливу. Справа в тому, що у тих і інших ще не був чітко налагоджений племінний рівень організації, а розрізнені місцеві громади (територіальні або родові) включалися в систему, привнесену слов'янськими колоністами.

 

Споконвічна традиція вшанування живих і загиблих захисників рідної землі

Здавна слов’яни, як і інші народи, були змушені воювати, це була частина повсякденного життя, тому володар грому і блискавки, легендарний пращур слов’ян - Перун зображувався зі зброєю у одній руці та рогом достатку – у іншій.

 

Чому на Купайло вшановується папороть

Людина, у тому вигляд як вона є, - це результат багатьох мільйонів років еволюції родів рослин, тварин. Якби не було їх, і ми були б іншими, або ж нас взагалі не було.

У ланцюжку еволюції життя на планеті Земля папороті займають особливе місце, оскільки саме рід папоротей першим винайшов чоловічі і жіночі статеві клітини.

 

Багатоголова секта Велике Біле Братство і псевдоведизм у наш час

Останнім часом в Україні стали дуже популярними поняття Гіперборея, Ра, Слов’яно-Арійські Веди і все, що з ними пов’язано, в частности маніпуляції з літерами та семантикою слів російської мови. Звідки ж зявились проповідники нових «забутих» знань?

Гиперборея —

Древняя страна.

СтРАна Жарптиц

и алых скороходов…

И Светорусы в РАсу

Соберутся!

(З сайту Великого Білого Братства).

 
Еще статьи...