Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер

Айдар

ajdarДОПОМОГА БІЙЦЯМ СЛАВЕТНОГО БАТАЛЬЙОНУ "АЙДАР"

Шановні колеги!

Колектив компанії ТОВ "КПД Групп" та особисто я, директор Михайло Приходько, звертаємось як патріоти своєї країни до Вас, свідомих громадян України!

У зв’язку з бойовими діями на сході нашої країни в не проголошеній війні проти нашого народу, що веде «дружній старший брат», прошу Вас надати посильну допомогу коштами на закупівлю або допомогти власноручною закупівлею життєво необхідного спорядження для 24-го батальйону територіальної оборони (БТО) «Айдар» (список буде надіслано, за проханням - оновлюється).

Вважаю та наголошую на те, що попри величезну кількість фондів та програм підтримки ЗСУ, підтримка наших вояків повинна бути адресною та на волонтерських засадах. Тому я, як волонтер, особисто гарантую, що прозвітую про витрати на необхідне спорядження всіх зібраних коштів та передачу закупленого, або наданого Вами спорядження безпосередньо воякам БТО «Айдар».

 

Ми вже допомагаємо бійцям "Айдара", нещодавно були закуплені бронежилети та інше військове спорядження, яке було особисто передано командиру другої роти легендарного батальйону Мечеславу Антону Бондаренко).

Картка ПриватБанку

4731 2171 0253 7592

Приходько Михайло Михайлович

Номер рахунку 29244825509100

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

Електронна адреса : Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Мобільний телефон +380 67 215-39-71

Слава Україні!