Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер
Баннер

Врятувати кудесника Хорса

Дмитра Карпенка знайшли у середині жовтня з проломленою головою на межі Солом`янського і Голосіївського районів Києва.

Дмитро Карпенко (Хорс), колишній координатор київської язичницької громади "Великого Вогню", за кілька тижнів до подій повідомив, що на нього «вийшли» з незрозумілими намірами якісь підозрілі люди.

Назвали себе язичниками, але начебто проросійські. Подробиці пообіцяв повідомити пізніше, але з того часу його телефон не відповідав.

Його знайшли напівмертвого на межі Солом`янського і Голосіївського районів м.Києва 17-го вересня. У нього був проламаний череп, і ушкоджені лобні долі мозку.

Спочатку його відвезли до лікарні як невідомого з черепно-мозковою травмою, він переніс важку операцію, і лише завдяки відбиткам пальців його змогли впізнати. Зараз Хорс потребує нашої допомоги. Йому видалили звіряче потрощену частину черепу. Пару тижнів він пробув у комі. Прийшов до тями, стан у нього стабільнийй. Зараз вже знаходиться вдома.

Дмитру Хорсу терміново потрібен протез - титанова пластина, яку виготовляють за індивідуальними мірками у Германії. Але коштує він 1500 євро, що приблизно дорівнює 40 000 грн. Часу у нас не багато - лише півтора місяці. Через три місяці вживляння протезу стане менш можливим, а мозок не зможе правильно працювати через відсутність потрібного тиску. Причому замовляти пластину треба вже зараз, через велику чергу у виробника.

Гроші збирає діючий координатор київської язичницької громади "Великий Вогонь" В. Горанін.

Допомога на лікування і протез: 4149 6054 6034 7305 (Приватбанк)

Або гаманці вебмані: Z188556699944, R163291240127, U411086398198