Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер
Баннер

Конкурс

Конкурс

У вересні редактор газети «ЯЗИЧNИК» Славко Пригода оголосив конкурс серед учасників форуму на кращі статті для нашого видання. Фаворитами зразу стали Беовульф і Ладаслава. Спочатку перемагав Беовульф із невеликим матеріалом, який він назвав «Агітка», ми вже думали що головний приз відправиться у Галичину, але в останні дні конкурсу Фортуна посміхнулась Ладаславі. Вона (точніше її стаття про фестиваль «Поліське весілля») перемогла з перевагою в один голос!

Агітка

Слов’янська духовна течія «Великий Вогонь» відроджує прадавню споконвічну віру наших пращурів. Люди, що сповідують вчення «Великого Вогню», називають себе огніщанами. Ми віримо, що душі наших великих предків не загинули. Огніщани звертаються до праведних могутніх богів давнини, захищаючи свою душу.
Тисячу років тому чужинська віра захопила святу землю Русі. Вбиваючи усіх, хто не вдягне на себе знак рабства і смерті – хрест, криваві загарбники руйнували наші святині, тисячолітні капища, де слов’яни вклонялися сонцю і небу. Мудрих волхвів, котрі вчили молитися життю і Сонцю, було вбито, замість них прийшли погоничі чужинської віри, які вчили молитися смерті і знаку смерті – хресту. Перед загибеллю волхви промовили пророцтво: «Багато століть зло пануватиме на Русі, ворожа християнська віра буде навчати людей молитися смерті, але через тисячу років праведні волхви повернуться, вони знову навчать людей славити сонце і життя, вкажуть шлях до безсмертя душі».
Голова «Великого Вогню», Князь Огін, навчає, що Свята Земля знаходиться не на річці Іордан, а там, де ми народилися і де поховані наші предки. Чужинським богам байдужа Україна. Лише рідна віра врятує нашу Рідну Землю і наш народ.

Кудесник Беовульф