Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер
Баннер

Відповідь на відкритий лист.

Державний комітет України у справах національностей та релігій в межах компетенції розглянув Ваші коментарі стосовно християнізації Київської Русі і повідомляє наступне.

         Зважаючи на те, що Україна є поліконфесійною державою, а представники різних релігійних організацій мають різні погляди стосовно значимості їх вірування в історії, культурі, наступності духовної традиції українського суспільства, законодавством у галузі свободи совісті задекларовано рівність усіх конфесій в державно-правових відносинах. Встановлення будь-яких переваг або обмежень однієї релігії, віросповідання чи релігійної організації щодо інших не допускається (стаття 5 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації»). Відповідно до цього, особливості віровчення та культової практики жодної з релігійних організацій на території України не можуть бути визнані домінуючими чи обов`язковими.

         Державний комітет України у справах національностей та релігій активно опікується питанням створення належних умов Церквам та релігійним організаціям України для здійснення ними своєї соціально значимої діяльності, найповнішої реалізації духовного та морально-виховного потенціалу на благо українського суспільства.

 

 

Заступник Голови        М. Р. Новиченко