Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер

Речнику Києвського Патріархату Української Православної церкви

Речнику Києвського Патріархату Української Православної церкви

єпископу Євстратію

Відкритий лист

Пане Євстратій!

    Сьогодні Ви зробили дивну заяву, в якій повідомили про непричетність КП УПЦ до трагедії у Запоріжжі, безпідставно звинувативши у організації вибуху біля храму МП УПЦ язичників. Зважаючи на відкрите протистояння Київського і Московського патріархатів, а також вашу люту дикунську ненависть до представників Традиційної Української духовності (язичників), схильність до насильницьких дій, заклики до повалення Образа Перуна на Старокиєвій горі, постійні замахи на цей Образ і його охорону, я можу навіть зробити припущення, що саме бойовики КП УПЦ організували теракт у Запоріжжі, а потім намагаються звинуватити у цьому рідновірів. Але я цього не роблю, а звертаюсь до Вас з запитанням. Невже керівники УПЦ досі страждають від ностальгії за часами кривавого вбивці кагана Володимира? За масові вбивства старих і малих, за руйнування святинь під час насильницького хрещення Русі церква ще й досі не покаялися! Може тому й нема зараз любові і благодаті у лоні церкви, а сама вона постійно здригається від розколів, роздорів, ненависті, протистояння.

    Ми не бажаємо зла, прихильники Рідної віри завжди відзначалися терпимістю. Помоліться богу, може він подарує Вам любов до ближніх, а ми ж бажаємо Вам лише добра. Тому я раджу Вам негайно спростувати наклепи в адресу рідновірів, бо наклеп – це злочин, а за злочини Ви можете понести відповідальність згідно до Законодавства України.

Голова слов’янської духовної течії «Великий Вогонь»

Князь Огін

www.ogin.in.ua

Лист відправлено на офіційну електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript