Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер
Баннер

Речнику Києвського Патріархату Української Православної церкви

Речнику Києвського Патріархату Української Православної церкви

єпископу Євстратію

Відкритий лист

Пане Євстратій!

    Сьогодні Ви зробили дивну заяву, в якій повідомили про непричетність КП УПЦ до трагедії у Запоріжжі, безпідставно звинувативши у організації вибуху біля храму МП УПЦ язичників. Зважаючи на відкрите протистояння Київського і Московського патріархатів, а також вашу люту дикунську ненависть до представників Традиційної Української духовності (язичників), схильність до насильницьких дій, заклики до повалення Образа Перуна на Старокиєвій горі, постійні замахи на цей Образ і його охорону, я можу навіть зробити припущення, що саме бойовики КП УПЦ організували теракт у Запоріжжі, а потім намагаються звинуватити у цьому рідновірів. Але я цього не роблю, а звертаюсь до Вас з запитанням. Невже керівники УПЦ досі страждають від ностальгії за часами кривавого вбивці кагана Володимира? За масові вбивства старих і малих, за руйнування святинь під час насильницького хрещення Русі церква ще й досі не покаялися! Може тому й нема зараз любові і благодаті у лоні церкви, а сама вона постійно здригається від розколів, роздорів, ненависті, протистояння.

    Ми не бажаємо зла, прихильники Рідної віри завжди відзначалися терпимістю. Помоліться богу, може він подарує Вам любов до ближніх, а ми ж бажаємо Вам лише добра. Тому я раджу Вам негайно спростувати наклепи в адресу рідновірів, бо наклеп – це злочин, а за злочини Ви можете понести відповідальність згідно до Законодавства України.

Голова слов’янської духовної течії «Великий Вогонь»

Князь Огін

www.ogin.in.ua

Лист відправлено на офіційну електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript