Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер
Баннер

Випуск від 12.05.2011

СОВІСТЬ І ПРАВДА ОГНІЩАНИНА

СОВІСТЬ І ПРАВДА ОГНІЩАНИНА

Вчення «Великого Вогню»

 

Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!

Леся Українка «Лісова пісня»

 

Глава перша

 

Інколи, коли дивишся на небо у ніч магічного повного місяцю, а вітер шепоче ледь чутні казкові слова, моя душа чує голос пращурів. Підійміть погляд над буденним, пізнайте красу грози та таємне світло далеких зірок, силу небесних струменів дощу, та силу вітру, що проймає до кісток. О могутній Перуне! Подаруй мені перемогу! Подаруй силу розуму нашому! Нехай піде страх, і з’явиться слава.

    

Люди, що сповідують вчення Великого Вогню, називають себе огніщанами. Огніщани вірять, що душі наших великих пращурів не загинули, ми називаємо їх навіями, або народженими на віки. Навії пам’ятають про своїх нащадків та допомагають нам, як і ми зобов’язані пам’ятати про наступні покоління. Це і є совість, наша головна сила та основний моральний закон. Ми постійно відчуваємо присутність предків у своєму буденному житті, але майже не звертаємо на це увагу. Іноді вони приходять до нас у наших снах, бажаючи допомогти порадою, але і тоді ми дуже рідко їх можемо зрозуміти. Треба знати, що душі предків живуть не в якомусь окремому потойбічному світі, вони є часткою нашої власної душі, тримаючись у цьому світі завдяки нашим власним живим тілам, бо це їх кров тече у наших жилах.

Першою людиною, яка поєднала живу силу полум’я і людську душу, був пращур Сварог. Легенди називають його першим орачем і першим ковалем, батьком сонця і навіть самим сонцем, але не за те шанують його огніщани. Дванадцять тисяч років тому Сварог заповів одному мужу жити з однією жінкою, а одній жінці з одним чоловіком. Так з’явився моральний закон, який ми називаємо Законом Сварога. Шлюб, кохання, подружня вірність, любов до дітей та онуків – ось риси святої людини. Споконвічно наші предки саме так відрізняли праведну і добру людину від неправедної. Любов у шлюбі – це святий дар пращура Сварога. Вогнем палає любов у наших серцях, даруючи нам безсмертя. Любов перетворює парубка на дорослого мужа, робить з дівчини чарівну жінку. З’єднуючись у коханні, дві души стають єдиним цілим, народжуючи нове життя. Юнак і дівчина - це неповні духовні істоти. Немає в світі кращого подарунку ніж подружня вірність, яку дарують один одному кохані люди, живучи праведним подружнім життям. Люди, які не розуміють і не цінують Закону Сварога гублять свої душі, їх тіла завчасно старіють, вони стають легкою здобиччю злих сил.