Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер

Випуск від 01.07.2014

Слава Сварогу!

Слава Сварогу!

Вітаємо вас, наші шановні читачі! Цей випуск газети «ЯЗИЧNИК» ми планували випустити ще до Коляди минулого року, але після того, як на Майдані Незалежності в Києві почалась Революція Гідності, усі сили і кошти «Великого Вогню» були направлені на боротьбу з кривавими злодіями, більшість з яких, до речі, і зараз знаходиться біля владного корита. Революція ще не перемогла, українці змінили крісла, але не змінили систему. Свята Україна чекає оновлення, нових облич, чесних виборів, але зразу після повалення режиму Януковича розпочалась фактична війна з ненажерливою Російською імперією. Знову всі сили і матеріальні ресурси «Великого Вогню» пішли на боротьбу, тепер вже для підтримки наших добровольців, які зараз знаходяться на передовому рубежі боротьби з російськими терористами на Сході. Могутні духовні особи нашої релігійної течії – Горан і Мечеслав, тепер вже керують взводом «Білий Молот» славетного добровольчого батальйону «Айдар», як до того вони керували нашими бойовими побратимами під час боїв на Майдані. Символічно, що перше місце, яке звільнив батальйон «Айдар» від російсько-фашистських загарбників називається Щастя. Ми переможемо у цій війні, бо ніхто не зможе подолати наш могутній, вільний, сміливий народ!

 

Айдар

ajdarДОПОМОГА БІЙЦЯМ СЛАВЕТНОГО БАТАЛЬЙОНУ "АЙДАР"

Шановні колеги!

Колектив компанії ТОВ "КПД Групп" та особисто я, директор Михайло Приходько, звертаємось як патріоти своєї країни до Вас, свідомих громадян України!

У зв’язку з бойовими діями на сході нашої країни в не проголошеній війні проти нашого народу, що веде «дружній старший брат», прошу Вас надати посильну допомогу коштами на закупівлю або допомогти власноручною закупівлею життєво необхідного спорядження для 24-го батальйону територіальної оборони (БТО) «Айдар» (список буде надіслано, за проханням - оновлюється).

Вважаю та наголошую на те, що попри величезну кількість фондів та програм підтримки ЗСУ, підтримка наших вояків повинна бути адресною та на волонтерських засадах. Тому я, як волонтер, особисто гарантую, що прозвітую про витрати на необхідне спорядження всіх зібраних коштів та передачу закупленого, або наданого Вами спорядження безпосередньо воякам БТО «Айдар».

 

Золоті слова Сварожича.

svarОдин з найяскравіших українських поетів ХХ століття, зараз поки що маловідомий широкій громадськості, хоча, безперечно, наші нащадки будуть порівнювати його творчість з постатями національних пророків - Тарасом Шевченко, Лесею Українкою і Василем Стусом.

Сварожич - це псевдонім, який має цікаве походження. Батько матері Євгена Смірнова був сербом і мав призвище Сваржич. Додавши до цього призвища східно-словенське повноголосся, він створив духовно-ідеологічний псевдонім.

Найголовнішим твором свого життя Євген Сварожич вважав поетичну книгу "ЗОЛОТИЙ ПАВУК ВОД", яку видав у 2001 році. Він вважав, що книгу помітять у широкому колі читачів через 50 років після того, як вона буде надрукована. Книга немає аналогів у світі. В ній були використані всі відомі людству поетичні стилі, а крім того, поетичні стилі, які ніколи до цього не використовувались і були винайдені самим Сварожичем.

 

Чому Росія стала РАсеєю і які духовні загрози несе російське «РАдноверие».

Чому Росія стала РАсеєю і які духовні загрози несе російське «РАдноверие».

Росія – це тоталітарна держава, у якій все знаходиться під контролем спецслужб, крім, може, шовіністичного угрупування РПЦ, під «руццкамирськими» хоругвами якої почалася і продовжується агресія проти Русі-України. Якщо ж людина випадково відходить від гріховних содомських попів-педофілів Російської православної церкви, її миттєво перехоплюють завчасно підготовлені ФСБ секти «РОДноверов».

Ми вже якось звикли бачити і писати у соцмережах, коментарях на сайтах, у блогах замість "Росія" слово "Расея". Але чи пам'ятаєте ви чому?

Звідки це слово - РАсея?

 

Згадка про навій

Культ предків – основа язичництва Русі-України

З давніх давен на Русі найбільше шанували предків та народних героїв. Померлих предків називали нав’ями.

Навії (народжені на віки вічні) - це душі наших вищих пращурів. Навії пам’ятають нас, своїх нащадків, та допомагають нам, і ми повинні пам’ятати про наступні покоління. Ми постійно відчуваємо присутність наших пращурів у повсякденному житті: іноді вони приходять до нас у наших снах, щоб допомогти порадою, іноді трапляється диво, і під час неймовірної загрози людина залишається живою і здоровою (предки вберегли – кажемо ми тоді). Навії можуть і покарати за зраду (про це також є згадки у старовинних документах).

 
Еще статьи...