Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер

Випуск від 21.10.14

Слава Сварогу!

Слава Сварогу!

Цей випуск «ЯЗИЧNИКА» ми вирішили надрукувати 21 жовтня, тобто, в День Сварога. Це свято можна зустрічати як у тихому сімейному колі, так і у веселій компанії. «Великий Вогонь» в цьому році не буде проводити офіційного обряду на День Сварога. Для ковалів і Ковальчуків (їх нащадків), це ще й професійне свято. Як відзначають це свято, запитаєте ви. Це зовсім не складно! Приготуйте обід із національної кухні, а страв на столі повинно бути вісім (включаючи фруктовий узвар). Запаліть свічку, сказавши перед тим "Слава Сварогу!", а коли буде горіти свічка, попросіть Сварога про міцність існуючих чи майбутніх сімейних стосунків, можна загадати різні реалістичні бажання.

 

grrux

 

У своєму бажанні жити в цивілізованій європейській країні ми дійшли до точки неповернення.

У своєму бажанні жити в цивілізованій європейській країні ми дійшли до точки неповернення.
bashlovka

Коли я вперше познайомився з правозахисником Анатолієм Башловкою, перша його фраза звучала так: "У своєму бажанні жити в цивілізованій європейській країні ми дійшли до точки неповернення". Недавно я запропонував йому дати інтерв'ю нашій газеті. Відразу уточнив, що це буде безкоштовно, адже він допомагає моїм друзям з ДШВ батальйона "Айдар".


Що Ви можете сказати про недавній суд над бійцями «Айдар»?

По чому видно було, що це спланований акт по дискредитації батальйону? Ні правових підстав, ні підготовка документів не були на належному рівні, щоб можна було їх у чомусь звинувачувати. На мою думку, все було зроблено з метою дискредитації. Але не вийшло.
Ви були одним з активістів Майдану. Ви продовжуєте бути активним в той час, коли багато інших учасників Майдану стали пасивними. Яка зараз Ваша політична ніша? Чим ви займаєтеся під час поточної передвиборчої кампанії?

 

Арійська теорія

Чому Слов’янська духовна течія «Великий Вогонь» не визнає «арійську теорію»

Мало хто знає, що так звана «Арійська теорія» була вигадана на замовлення імперської Великої Британії для духовного закріпачення індусів. Маловідомі сторінки історії «арійства» ще й досі «пережовуваються» масонськими езотериками і відхиляють від здорового глузду багатьох людей.

Звідки ж взялося це «арійство», кому воно було потрібно раніше і чому сучасна Росія відроджує це духовне збочення?

Спочатку був Уільям Джонс, який ніде не вивчав санскрит, він його просто вигадав. Колонізаторами Індії були введені у вжиток поняття з новим сенсом «раса», «каста».  Вікіпедія: «Уся діяльність Джонса була спрямована на те, щоб знищити європейські уявлення про Індію як про "дику", "нецивілізовану" країну і включити її в тодішні поняття про спорідненість народів і їх розсіяння, які були засновані в першу чергу на Книзі Буття. Згідно з Джонсом, індійці, як і європейські народи, належали до нащадків Яфета: так вони відразу отримували власне місце у всесвітній історії».

 

Епіграф до нової книги Мечеслава

MСіра кована брама
На сталевому тлі.

Промениста заграва
Люто спалює дні.
Розкриваються двері.
На порозі - ведмідь.
Перед лапами звіра -
Хліб, залізо і мідь.
Розкриваються руни.
Розривається час.
Сон-трава. Візерунки
На сарматських мечах.
Розкривається Всесвіт.
Починається мить.
По траяновій стежці
Білий молот гримить.

 
Еще статьи...