Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер

Випуск від 21.10.14

Мечеслав Рисич "ВОЇН СВІТЛА"

Мечеслав Рисич

ВОЇН СВІТЛА

Це справжній боєць. Стійкий мужній воїн. Охоронець життя. Він не пам'ятає свого минулого, оскільки минулого в нього - немає. Власне, він тільки зараз починає усвідомлювати, де опинився, куди потрапив і що йому заповідали. Сумніватися в заповітах - безглуздо, оскільки нічого крім цих заповітів він і не знає. За сумнівами криється вагання, а це - небезпека, яка може обернутися загибеллю. Заповіти - це найперші, найважливіщі знання, а ще він відчуває все довколишнє.

Це справжній боєць світла. Міцний, витривалий, повністю відданий справі. Закутий в глухий твердий панцир, з нездоланним прагненням життя в середині, в самій душі. Власне, це все, з чого він складається - панцир ззовні та нестримна воля до життя всередині. А ще є заповіти, які допомагають. Спогадів немає.

Зверху напирає важке, темне і холодне. Час від часу воно суне все щильніше, мабуть його стає більше. Боєць життя розгорнув проти нього оборону. Він підставив свій наглухо закритий обладунок і стримує навалу холодної тьми. А та не відступає - напирає все сильніше. Треба мати неабияку силу волі, щоб вистояти в такому двобої. Але і цього замало. Боєць звертається до заповітів - що вони підкажуть йому. Тримайся міцно. Не дай себе розколоти. Таку відповідь отримує він. Ну що ж, це вже не мало. Треба краще роздивитися, що насувається на нього. Найперше - воно холодне, це боєць відчув вже давно, ще перед тим, як почав усвідомлювати все інше. Воно важке і його багато. Воїн ще кріпше тримається, приглядаючись. Проходить якийсь час і все довкола ніби прояснюється. Темрява стає світлішою. Так триває якийсь час, але потім все знов чорніє. Чорна холодна пітьма, здається, притискає ще з більшою силою. Боєць тримається, відчуваючи - отримує підтримку. Знизу, там тепло, м'яко і затишно. Має бути, це і є його рідне - воно допомагає боронитися і не залишає безпорадним.

 

Интервью Князя Огина американскому журналу «Alternative Religions Education Network»

KИнтервью Князя Огина американскому журналу «Alternative Religions Education Network»

Уже несколько лет нашу газету читают не только в Украине, но и в странах Балтии, в Беларуси, и даже адекватные люди в России, именно поэтому одна из страниц нашего издания традиционно является русскоязычной. По просьбе наших иностранных друзей мы переводим на русский язык интервью лидера «Великого Огня» уважаемому американскому языческому журналу, которое было опубликовано в нашей газете на украинском четыре года назад. Для тех, кто впервые взял в руки «ЯЗЫЧNИК», и лишь недавно узнал о деятельности нашего духовного движения, данный материал будет достаточно познавательным.