У ряді випадків, переважно в приватних святилищах, присвячених Благій богині Bona Dea ([bɔ.na ˈde.a] 'Good Goddess'), її зображували змією. Цих рептилій стародавні римляни наділяли захисними і цілющими властивостями, також вони були символом родючості. (У дохристиянський час на Русі змій наділяли тими ж сакральними властивостями.)
У зв'язку з цим вони також мали відношення до культів Ескулапа, Деметри і Церери. Деякі римляни навіть тримали в будинку нешкідливих неотруйних змій в якості домашніх тварин.
Класичним зображенням богині була жінка на троні в хітоні або мантії. У лівій руці вона тримає ріг достатку, в той час як в правій - чашу, з якої годується обвита навколо руки змія. Ця комбінація змії і рогу достатку унікальна для Благої богині і дає можливість точно її ідентифікувати.
Мораль у тому, що "мудрий, як змія", а не як сонце. Віруючим у сонце як первооснову всього варто задуматися і познайомитися з історією релігій і філософії, щоб не писати про те, що сонце - свідомість всесвіту.