Духовна течія Великий Вогонь
  • Головна
  • Статті
  • Література
    • Князь Огін (Геннадій Боценюк)
  • Газета
    • Випуск від 19.08.08
    • Випуск від 31.03.09
    • Випуск від 25.11.09
    • Випуск від 19.10.10
    • Випуск від 12.05.2011
    • Випуск від 01.07.2014
    • Випуск від 21.10.14
  • Відео

Волхв Сила

Деталі
Категорія: Статті
Опубліковано: 11 травня 2025
Перегляди: 231

Автор твору - Князь Огін, вмів входити в стан берсеркера. Сьогодні зазвичай від духовної особи очікують слащаві моралізаторські повчання про добро і зло, увесистий псалтир, а Огін писав бойовики. І це не випадково. Не можна увійти в стан берсеркера, живучи з думкою "Я білий і пухнастий добрий котик". Його твори настроюють на входження в стан берсеркера, передають цей стан, стан поза дуальністю у єдності з душами предків, що було природньо для давніх справжніх язичників. Ніколи у наших предків не було віри у Навь, Правь, Явь. Це шкідлива брехня, яка уводить думку людей внікуди. Є білий світ і той світ, за чертою, світ мертвих, який ототожнюється з темрявою і ніччю, а місяць є зв'язуючою ланкою між білим світом і тим світом. Колдовська сила йде зі світу мертвих, світ мертвих є фундаментом світу білого.

Радаслава Огінська

Читати далі...

Золотий Молот Сварога

Деталі
Категорія: Статті
Опубліковано: 19 червня 2023
Перегляди: 1255

Книга доступна за посиланням. Ця монографія фактично є реконструкцією основного міфа, який можна прослідкувати в усіх стародавніх і сучасних релігіях світу. Також ця книга пояснює "Волхв Сила".  

Читати далі...

Сьогодні - річниця заснування Духовної течії "Великий Вогонь"

Деталі
Категорія: Статті
Опубліковано: 17 серпня 2022
Перегляди: 1797

Ідеологія і основи учення слов'янської духовної течії "Великий Вогонь" в основному були сформульовані ще в 1989 році невеликою групою однодумців. Нам в якійсь мірі пощастило, ми навіть не здогадувалися про те, що в Європі, і навіть на території Радянського Союзу існують духовні організації, які намагаються відродити одвічну традиційну культуру. Ми змогли створити, використовуючи лише мізерні першоджерела та порівняльний аналіз міфологій різних європейських культур, самобутнє ні на що не схоже вчення, де за основу взяте не релігійно-міфологічне, а легендарно-героїчне сприйняття національної історії і філософії.

Читати далі...

Perun

Вітаємо із справжнім воїнським святом - Днем Перуна!

Деталі
Категорія: Статті
Опубліковано: 20 липня 2022
Перегляди: 1692

Настане день, коли саме цей день буде названо днем українського війська. Свято відваги і перемоги над лютим ворогом.

В цей день більше тисячі років тому років тому руси, які були обложені "греками", тобто візантійцями, у болгарській фортеці Доростол, пили вино і співали войовничих пісень, славлячи Перуна, що зафіксували візантійські літописці.

Читати далі...

Навський великдень

Навський великдень

Деталі
Категорія: Статті
Опубліковано: 09 липня 2022
Перегляди: 804

І встав Сварог, як бог, з камінної гробниці:
й рать ратичей й вовків помчала у світи,
й від криги до пустель здіймалась синя криця…
й зелена кров текла… і падали хрести…
Євеген Сварожич "ЗОЛОТИЙ ПАВУК ВОД"

Читати далі...

Традиційна слов’янська форма управління державою

Традиційна слов’янська форма управління державою

Деталі
Категорія: Статті
Опубліковано: 09 липня 2022
Перегляди: 803

Стародавня Русь була державою відпочатку багатоетнічною, а тому неминуче в рамках її поєднувалися різні форми управління. Слов'янська форма була найбільш поширеною і стійкою, і вона в кінцевому рахунку проглядається пізніше в умовах феодальної роздробленості.

Читати далі...

Папороть

Чому на Купайло вшановується папороть

Деталі
Категорія: Статті
Опубліковано: 09 липня 2022
Перегляди: 1069

Людина, у тому вигляд як вона є, - це результат багатьох мільйонів років еволюції родів рослин, тварин. Якби не було їх, і ми були б іншими, або ж нас взагалі не було.

У ланцюжку еволюції життя на планеті Земля папороті займають особливе місце, оскільки саме рід папоротей першим винайшов чоловічі і жіночі статеві клітини.

Читати далі...

Золота шпора

Чому голос давнини став знову чутний саме зараз?

Деталі
Категорія: Статті
Опубліковано: 09 липня 2022
Перегляди: 742

Чому голос давнини став знову чутний саме зараз? Що шукають і що знаходять в язичництві такого, чого не можуть знайти в більш поширених ідеологіях? Як може язичницьке бачення світу, що складалося в зовсім іншу епоху і в зовсім інших умовах, стати значущою силою в індустріальному та інформаційному суспільстві?
17 серпня відбулося святкування 18 річниці з дня заснування слов'янської духовної течії "Великий Вогонь". У цей день під Житомиром кожний рік на галявині недалеко від священної скали Тура збираються люди з різних міст, розбивають намети, розпалюють багаття.

Читати далі...

  1. УРИВОК З КНИГИ РОМАНА ШИЖЕНСЬКОГО «INDIGENOUS RELIGIONS «РУСЬ ЯЗЫЧЕСКАЯ»: ЭТНИЧЕСКАЯ РЕЛИГИОЗНОСТЬ В РОССИИ И УКРАИНЕ ХХ – ХХІ ВВ.»
  2. Свастика
  3. Спроба атеїстичної концепцiї язичництва
  4. Коляда

Сторінка 1 із 4

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4