Цей випуск «ЯЗИЧNИКА» ми вирішили надрукувати 21 жовтня, тобто, в День Сварога. Це свято можна зустрічати як у тихому сімейному колі, так і у веселій компанії. «Великий Вогонь» в цьому році не буде проводити офіційного обряду на День Сварога. Для ковалів і Ковальчуків (їх нащадків), це ще й професійне свято. Як відзначають це свято, запитаєте ви. Це зовсім не складно! Приготуйте обід із національної кухні, а страв на столі повинно бути вісім (включаючи фруктовий узвар). Запаліть свічку, сказавши перед тим "Слава Сварогу!", а коли буде горіти свічка, попросіть Сварога про міцність існуючих чи майбутніх сімейних стосунків, можна загадати різні реалістичні бажання.


Війна з фашистською російською ордою на сході України продовжується, усі наші молитви й замовляння зараз направлені на захист воїнів світла Руси-України, серед яких багато огніщан. Позавчора повернувся зі Східного фронту живим і здоровим Кудесник ВВ Мечеслав (Антон Бондаренко). Він два тижні був «кіборгом», тобто захищав донецький аеропорт у складі добровольчого батальйону ОУН. В цьому випуску газети на третій сторінці ми якраз друкуємо одне з кращих його оповідань із книги «Білі вовки».

Не можемо в цьому випуску оминути і тему «досрачних» виборів, як прозвали їх в народі, а ці вибори і справді паскудні – таких цинічних, популістських парламентських виборів Україна ще не бачила. У Верховну Раду знову пнуться ті самі гидотні мар мизи, проти влади яких народ вищої на Майдан рік тому. Зрадники «кулевлоби» і наш Солодкий Петро навіть і не думають реально боротися з корупцією, змінювати принципи злочинної влади, поступово здають Україну кремлівському недоростку путіну. Багато хто з огніщан увійшов до лав Української партії, яка не пішла в цей раз на вибори, бо майже неможливо виграти у політичних шулерів-мільйонерів за їхніми ж правилами. Ми просимо порядних людей проголосувати за партію Громадянських рух України, яка нещодавно була створена чесними активістами Майдану. Люди добрі! Не голосуйте за олігархів і їхніх клоунів! Невідомо, що вони собі думають, але вони зовсім страх втратили, і, здається, елементарне почуття самозбереження, бо українці вже не будуть «жити по-старому» з новою брехнею, але наша дурнувата старо-нова недовлада цього поки що не розуміє. Все одно переможе Правда!

8 листопада відбудеться всесвітній флешмоб «Запали в серці Тризуб», до організації якого з самого початку був причетний «Великий Вогонь». О 6-й годині вечора 8 листопада по всіх великих містах і районний центрах України на головних майданах буде викладане свічками символічне зображення могутнього вогню Сварога, тобто - тризуб. Аерокосмічна агенція України пообіцяла зробити знімки цього дійства прямо з космічного простору. Запрошуємо усіх небайдужих людей приєднатися до цієї акції, яка не є політичною (за нею не стоїть жодний політик). До речі, координаторами цього дійства у Житомирі будуть Князь Огін і Євген Пелиховський.