Get Adobe Flash player

Лічильники

Реклама

Баннер

Офіційно

Врятувати кудесника Хорса

Дмитра Карпенка знайшли у середині жовтня з проломленою головою на межі Солом`янського і Голосіївського районів Києва.

 

Офіційна заява з приводу руйнування святині давньої слов’янської культури

Офіційна заява з приводу руйнування святині давньої слов’янської культури

Представники Слов’янської духовної течії «Великий Вогонь» глибоко обурені актом вандалізма, який був скоєний 22 лютого в самому центрі Києва, якраз навпроти будинку міського управління МВС України. Дивно, що працівники міліції не помітили і не затримали злочинців, які на їх очах розбили майстерну копію всесвітньовідомого Збруцького ідола (образ Святовида). Він більше 30 років прикрашав сквер між Софієвським і Михайлівським майданами, був занесений до найпопулярніших туристичних маршрутів і довідників, а також являв собою місце поклоніння і паломництва віруючих громадян багатьох громад Рідної Віри не лише України, а й наших закордонних побратимів. Це був вже далеко не перший випадок руйнування знакових витворів мистецтва, які співвідносяться з відродженням споконвічної прабатьківської віри. У цивілізованому світі імідж України як держави, яка здатна забезпечити закон і права громадян, вже давно зіпсований різними факторами, а зараз Україна взагалі стала схожа на Афганістан, в якому дикі фанатики таліби з мотивів релігійної нетерпимості знищували безцінні буддистські статуї. Ми просимо представників влади жорстко засудити цей прикрий варварський випадок, а від правоохоронних органів вимагаємо суворо покарати замовників і виконавців цього злочину.

Голова Слов’янської духовної течії «Великий Вогонь»

Князь Огін

 

Анонс

22 серпня у м. Житомирі відбудеться святкування 25-річчя з дня заснування Слов’янської духовної течії «Великий Вогонь». Урочистий обряд відбудеться на святій скелі Тура. Загальні збори громади - о 12 годині біля початку пішохідного мосту в парку ім. Ю. Гагаріна.

Великий Вогонь

Голова Слов’янської духовної течії «Великий Вогонь»

Князь Огін

 

Договір про дружбу і співробітництво

23 жовтня 2010 року під час проведення Третьої міжнародної науково-практичної конференції «Традиційна культура слов`ян в XXI столітті», яка проходила у Мінську (Білорусь), був укладений договір про дружбу і співробітництво між Слов`янською духовною течією «Великий Вогонь», в особі Голови течії Князя Огіна (Боценюка Геннадія Миколайовича), і Міжнародним громадським рухом «Круг Язичницької Традиції» (КЯТ), в особі Співголови Ради КЯТ волхва Огнеяра (Бегтіна Костянтина Валерійовича).

Договір був закріплений ритуальною присягою (ротою) за давнім слов`янським звичаєм.

 

dog

 

Речнику Києвського Патріархату Української Православної церкви

Речнику Києвського Патріархату Української Православної церкви

єпископу Євстратію

Відкритий лист

Пане Євстратій!

    Сьогодні Ви зробили дивну заяву, в якій повідомили про непричетність КП УПЦ до трагедії у Запоріжжі, безпідставно звинувативши у організації вибуху біля храму МП УПЦ язичників. Зважаючи на відкрите протистояння Київського і Московського патріархатів, а також вашу люту дикунську ненависть до представників Традиційної Української духовності (язичників), схильність до насильницьких дій, заклики до повалення Образа Перуна на Старокиєвій горі, постійні замахи на цей Образ і його охорону, я можу навіть зробити припущення, що саме бойовики КП УПЦ організували теракт у Запоріжжі, а потім намагаються звинуватити у цьому рідновірів. Але я цього не роблю, а звертаюсь до Вас з запитанням. Невже керівники УПЦ досі страждають від ностальгії за часами кривавого вбивці кагана Володимира? За масові вбивства старих і малих, за руйнування святинь під час насильницького хрещення Русі церква ще й досі не покаялися! Може тому й нема зараз любові і благодаті у лоні церкви, а сама вона постійно здригається від розколів, роздорів, ненависті, протистояння.

    Ми не бажаємо зла, прихильники Рідної віри завжди відзначалися терпимістю. Помоліться богу, може він подарує Вам любов до ближніх, а ми ж бажаємо Вам лише добра. Тому я раджу Вам негайно спростувати наклепи в адресу рідновірів, бо наклеп – це злочин, а за злочини Ви можете понести відповідальність згідно до Законодавства України.

Голова слов’янської духовної течії «Великий Вогонь»

Князь Огін

www.ogin.in.ua

Лист відправлено на офіційну електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  

 

 

Программа святкування двадцятиріччя «Великого Вогню»

14 серпня

Ранок – зустріч гостей і побратимів, облаштування наметового містечка.

День – обряд вшанування сонця, культова трапеза, братчина, практичний семінар  «Мудрість пращурів – культова традиція огніщан».

Вечір – екскурсія по святим місцям Рідної Віри на околицях Житомира.

15 серпня

Ранок – ярмарок рідновірів, народних майстрів і ремісників.

День – пішохідна екскурсія по історичних місцях Житомира.

Ранній вечір – ритуальне відкриття етно-рок фестивалю «Вогненний шторм».

Вечір – музичний фестиваль «Вогненний шторм» (программа фестивалю уточнюється).

16 серпня

Ранок – круглий стіл з питань відродження Рідної Віри у Східній Європі.

День – екскурсія у Троянів, обряд вшанування пращурів біля Печерного капища під Трояновою горою.

Вечір – практичний семінар «Українська побутова магія»

17 серпня

Ранок – практичний семінар «Слов’янське воїнське мистецтво».

День – обряд воїнської слави, посвячення нових огніщан.

Вечір – святкування 20-ої річниці від заснування «Великого Вогню», воїнські забави, ритуальна культова трапеза.

Опівночі – таємний обряд для посвячених огніщан.

18 серпня

Ранок – згортання наметового містечка.

День – останні пам’ятні обряди, вшанування Матері Сирої Землі.

 

 

 

 

Відповідь на відкритий лист.

Державний комітет України у справах національностей та релігій в межах компетенції розглянув Ваші коментарі стосовно християнізації Київської Русі і повідомляє наступне.

         Зважаючи на те, що Україна є поліконфесійною державою, а представники різних релігійних організацій мають різні погляди стосовно значимості їх вірування в історії, культурі, наступності духовної традиції українського суспільства, законодавством у галузі свободи совісті задекларовано рівність усіх конфесій в державно-правових відносинах. Встановлення будь-яких переваг або обмежень однієї релігії, віросповідання чи релігійної організації щодо інших не допускається (стаття 5 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації»). Відповідно до цього, особливості віровчення та культової практики жодної з релігійних організацій на території України не можуть бути визнані домінуючими чи обов`язковими.

         Державний комітет України у справах національностей та релігій активно опікується питанням створення належних умов Церквам та релігійним організаціям України для здійснення ними своєї соціально значимої діяльності, найповнішої реалізації духовного та морально-виховного потенціалу на благо українського суспільства.

 

 

Заступник Голови        М. Р. Новиченко

 
Еще статьи...